Co to jest Kamagra Oral Jelly i jak działa?

Co to jest kamagra?

Kamagra jest generycznym środkiem na erekcję. Lek oferowany jest przez indyjskiego potentata lekowego – Ajanta Pharma. Specyfik obecny jest na światowym rynku od wielu lat. Przeznaczony jest dla dojrzałych płciowo i dorosłych mężczyzn, którzy mają przewlekłe kłopoty ze wzwodem. Lek jest doustny i przyjmuje się go krótko przed planowanym współżyciem. Dużą zaletą specyfiku jest jego cena – bardzo atrakcyjna w porównaniu z cenami analogicznie działających leków produkowanych przez europejskie koncerny. Cena jest niższa, bo koszty produkcji, reklamy, promocji i marketingu w Indiach są niższe niż w Europie.

Dlaczego warto kupić kamagrę?

Warto ją kupić, ponieważ jest skuteczna, bezpieczna, nowoczesna i wygodna w stosowaniu. Klasyczne tabletki występują w trzech wariantach: 20mg, 50mg i 100mg. Na początek zaleca się wypróbowanie tabletek z najniższą dawką. Lek zawiera substancję czynną o nazwie sildenafil, która czasowo i doraźnie usprawnia napływ krwi do jamistych ciał usytuowanych w prąciu. Czas działania leku to 4 godziny, podczas których mężczyzna może cieszyć się pełnią seksu. Aby tak było, musi być pobudzony erotycznie.

Co to jest Kamagra Oral Jelly i jak działa?

Leki kamagra dostępne są pod kilkoma postaciami Jedną z nich jest Kamagra Oral Jelly mająca postać półpłynnego żelu pakowanego w małe saszetki. Stosowanie żelu jest bardzo proste. Przed współżyciem trzeba wypić zawartość jednej saszetki. Półpłynny żel wchłania się szybciej i dlatego na efekty jego przyjęcia czeka się zaledwie około kwadransa. Kamagra w żelu dostępna jest w wielu wariantach smakowych. Nie trzeba jej popijać wodą. W jednej porcji leku znajduje się 100mg substancji czynnej. Kamagra Oral Jelly jest równie skuteczna jak tradycyjne tabletki. Tak samo wywołuje erekcję i pomaga ją podtrzymać. Porcja leku zawiera maksymalną dobową dawkę składnika aktywnego. Lek w tej postaci jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, ale musi być stosowany zgodnie z zaleceniami widniejącymi w ulotce. Podobnie jak klasyczne tabletki, kamagra w żelu przeznaczona jest dla dorosłych mężczyzn nie mających przeciwwskazań do przyjmowania sildenafilu.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html